close

Producent narzędzi specjalnych – o firmie

PRONAR Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 1993 roku.  Od początku istnienia naszej firmy jako producenta narzędzi specjalnych za główny cel działalności postawiliśmy sobie spełnianie oczekiwań naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów ściśle dopasowanych do ich potrzeb. Rygorystyczna kontrola procesów produkcji, ścisła selekcja materiałów oraz dbanie o nawet najdrobniejsze detale przyczyniły się do tego, że obecnie wytwarzane przez nas narzędzia cieszą się popularnością nie tylko wśród polskich, ale także zagranicznych klientów. Dowodem wysokiej jakości reprezentowanej przez naszą firmę jest otrzymanie w 2006 roku statuetki za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie Wielka Mała Firma w województwie mazowieckim.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra

Nie bylibyśmy w stanie osiągnąć sukcesu bez naszych pracowników. To dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu możemy oferować klientom przyrządy wyróżniające się perfekcyjnym wykonaniem. Zatrudniamy bowiem wyłącznie specjalistów, którzy są w stanie podołać realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Nasi konstruktorzy, wyposażeni w najnowsze narzędzia wspomagania projektowania 3D CAD/CAM, rozwiązują każde zadanie, zapewniając profesjonalną i efektywną realizację zamówień.

Narzędziownia wyposażona w nowoczesny sprzęt

Produkcja wykrojników i form wtryskowych to skomplikowany proces, który wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Dlatego wyposażyliśmy naszą narzędziownię w nowoczesny sprzęt. Stale modernizujemy jednak nasze zaplecze techniczne, aby móc wytwarzać sprzęt wysokiej klasy w jeszcze krótszym czasie. W tym celu nasza firma korzysta m.in. ze środków finansowych Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 

 

PRONAR Radom

ZARZĄD
Aktualnie firmę reprezentuje 2 osobowy zarząd w składzie:

 Prezes Zarządu -  Jerzy Widuliński: 606 83 82 99 

    j.widulinski@pronar.radom.pl

 Wiceprezes Zarządu - Zenon Pasieka: 604 540 646

   z.pasieka@pronar.radom.pl

 

 

--

 
--


1. KRS 0000163741, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS.
2. NIP 796-010-64-16.
3. Kapitał zakładowy 70.000 zł.

 

 

unia dla przedsiębiorczych unia

parp

 

Firma PRONAR Sp. z o.o. wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakości zgodny z międzynarodową normą EN ISO 9001:2015 korzystając ze środków finansowych Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.